Site Overlay

Продаж арештованого майна через Прозорро

Арештоване майно сьогодні є об’єктом підвищеного інтересу у людей, що бажають придбати власність за привабливою ціною. На території України раніше працювало профільне законодавство, яке регламентує специфіку проведення оффлайн-аукціонів із продажу конфіскованого майна.

Але в силу ряду проблем, з якими зіткнулося держава, його довелося повністю переглянути. Так з’явився інтернет-сайт «Прозорро», що є державною майданчиком з продажу заарештованої власності.

Чому старе законодавство втратило актуальність?

Головна причина полягала в корумпованості попередньої системи. За певну плату зацікавлена ​​особа мала можливість отримати нерухомість, транспорт і будь-який інший об’єкт власності за сильно заниженими цінами. Причому заниження часом було фантастичним: наприклад, автомобіль Тойота Авенсис 2003 року, вартість якого на вторинному ринку починається з шести тисяч доларів, могли продати всього за 800-1000. Нескладно здогадатися, яких збитків несло держава через непотрапляння величезних грошових сум до бюджету.

В рамках прес-конференції, проведеної Прем’єр-міністром України О. Гончаруком, стара версія законодавства, що регулює продаж арештованого майна на аукціонах, була визнана неефективною. Замість цього з’явився портал «Прозорро».

У чому полягають переваги продажу через «Прозорро»?

Портал «Прозорро» є відкритим майданчиком для реалізації майна як державної, так і банківської власності. Завдяки застосуванню принципово іншого підходу до торгів на аукціоні і максимальної прозорості завжди можна перевірити статус лота і бути впевненим у відсутності махінацій.

Взяти участь можуть усі охочі, кому виповнилося 18 років. Причому варто відзначити, що можливість прийняття участі в торгах доступна не тільки фізичним, але і юридичним особам. Людям, вперше звернулися до послуг майданчики, буде максимально просто розібратися в специфіці роботи завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.Дізнатися більше про специфіку роботи порталу «Прозорро» можна на офіційному сайті uub.in.ua. Тут опубліковано велику кількість корисних матеріалів, включаючи статті, відеоінструкції і так далі.

Copyright © 2021 Turgenev. All Rights Reserved.