Site Overlay

Продаж майна боржників через майданчики Прозорро.Продажі

Незабаром реалізовувати активи банкрутів можна буде повністю прозоро. У зв’язку з оновленням Кодексу, який регулює процеси банкрутства, народ вимагає реалізувати дозволи продавати активи компаній-банкрутів за допомогою аукціонів ProZorro.Sale.

Варіант аукціонного продажу такого майна зробить цей процес більш прозорим та відкритим, а також може допомогти в покритті боргів для підприємств.

Основні переваги користування системою електронних аукціонів Прозорро

Через внесення до законодавства нового, більш продуманого Кодексу, процес викупу майна у компаній-банкрутів зазнає суттєвих змін. Новий документ може регулювати процеси у даній сфері та більш чітко фіксувати процедури банкрутства як фізичних, так і юридичних осіб. Варто пам‘ятати про можливість реалізовувати таке майно за допомогою сучасної електронної системи ProZorro, зареєструватися у якій можна через сайт Української Енергетичної біржі — sale.ueex.com.ua .

Історія державного підприємства «Прозорро.Продажі» починається у 2016 році, коли вона була створена за підтримки таких організацій, як:

  • Міністерство економ. розвитку і торгівлі
  • ФГВ
  • Національний банк

Також, участь у створенні брала громадськість, міжнародні донори та електронні майданчики. Усе це стало основою для запуску успішної платформи Prozorro.

Система продажу «Прозорро» допомагає державним та приватним компаніям у більш ефективній реалізації власної нерухомості, об’єктів малої приватизації, активів банків-банкрутів, здаванні в оренду земельних ділянок, вантажних вагонів, продажі прав на розробку копалин тощо. Вже за три роки існування онлайн-майданчика ProZorro.Sale через нього було проведено більш як 235 тисяч аукціонів, де брали участь 14 тисяч зареєстрованих учасників. На даний момент, дохід, який було отримано з торгів, налічує близько 20 млрд. гривень, а вартість лоту може зрости в 10 разів.

Завдяки великому досвіду організації торгів, професійні співробітники Української енергетична біржі проводять аукціони з торгівлі майном банкрутів на найвищому рівні.

Реалізація чесного викупу активів через майданчик «УЕБ»

У сфері банкрутства присутня величезна кількість порушень закону. Іноді процес банкрутства використовується великими компаніями-боржниками для відхилення від виплат по кредитам. Через це, їх клієнтами може бути втрачено мільйони гривень, через те, що банк штучно затягує процеси з ліквідації, але виробництво продовжує нормально працювати, а керівництво – отримувати прибутки. Також, існує практика, коли інвестори ставлять арбітражного керівника на проблемне підприємство, тим самим порушуючи закон. Позбавитись від подібних проблем можна за допомогою електронного аукціонного майданчика sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property.

Все частіше державні та приватні корпорації віддають перевагу торгам, які проходять у мережі, завдяки їх прозорій діяльності, відкритості та економічній ефективності. Звичайні аукціони не є відкритими для всіх громадян, та існує небезпека фінансових махінацій – навмисного зниження цін. Через це, власник недохідного підприємства може викупити власний борг за копійки. А зазнають збитків від цих тіньових схем перш за все інвестори, тому що непорядний підприємець може легко позбутися зобов’язань, оголосивши себе банкрутом. Нажаль, Українське законодавство не має цілком відкритої процедури з оголошення цього статусу для добросовісних підприємців.

Сайт sale.ueex.com.ua – найбільш надійний майданчик

Користуючись електронними торгами, банкіри можуть повернути свої гроші, а завдяки вільній конкуренції системи «Прозорро.Продажі», отримати справжню справедливу ціну за майно.

Обираючи послуги ТБ «УЕБ» — ви отримаєте підтримку персонального менеджера, допомогу в реєстрації на сайті та допомогу у вирішенні всіх ваших питань.

Copyright © 2021 Turgenev. All Rights Reserved.