Site Overlay

Вартість на круглі лісоматеріали на ресурсі ТБ УЕБ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 1178, яка передбачає продаж круглих лісоматеріалів за підтримки системи Prozorro.Saleу формі публічних аукціонів. Основними перевагами приєднання до такої системи торгів є ймовірність залучення великої кількості клієнтів без витрат грошей на рекламу.

Які ціни на круглий ліс в системі Prozorro.Sale

Відкриті торги проводяться на партнерських сайтах системи Prozorro.Sale. На сайті «Українскої енергетичної біржі» можна отримати всю необхідну інформацію https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tsina-na-krugli-lisomateriali-na-majdanchiku-tb-ueb. В результаті запровадженої системи ринок поступово перемагає корупцію.

Експерти Європейської Бізнес Асоціації високо оцінили співпрацю з системою Prozorro.Sale. Торги відкриті, за ними можуть стежити представники соціальних мереж, ЗМІ, громадські діячі. Все це сприяє неможливості будь-якого шахрайства. З початку проекту державний бюджет поповнився на 30,4 млн грн.

Ціна коливається на аукціоні від 280 грн. за кубометр до декількох тисяч гривень, що за 9 місяців роботи принесло значні доходи лісогосподарським підприємствам. Доходи від виробництва регулярно використовуються для розвитку лісництва.

Продаж деревини круглих порід різних порід на веб-сайті ТБ УЕБ

На сайті ТБ УЕБ у кожного є можливість знаходити найрізноманітніші види та породи дерев: клен, граб, каштан, дуб, вільха, береза, ясен, тополя та багато інших.

Крім того, на сайті sale.ueex.com.ua є деревина круглих порід хвойних дерев: ялина, модрина, сосна, ялина. Цей вид деревини часто використовується в будівництві і належить до правильного матеріалу. Вартість — друга перевага хвойних порід.

Якщо ви хочете якомога швидше придбати необроблену деревину в системі Prozorro.Sales, перейдіть на веб-сайт «Української енергетичної біржі», зареєструйтесь та починайте пошук лотів. Інтерфейс сайту надзвичайно зручний, в результаті цього навіть недосвідчений користувач комп’ютера зможе робити ставки в Інтернеті на ТБ УЕБ. Торги прозорі та лишені корупційних сем і махінацій, тому приєднуйтесь до наших учасників.

Якщо у вас є питання, наші менеджери завжди допоможуть. Для того, щоб зв’язатися з помічником, вам потрібно зателефонувати за номером (044) 337-77-65. Також є можливість підписуватись на розсилку по електронній пошті та завжди бути в курсі всіх новин на біржі.

Copyright © 2022 Turgenev. All Rights Reserved.